На Міжгірщині ховали Героя з добровольчого батальйону “Свята Марія”

Прощання з героєм. В міжгірському Негровці тисячі людей провели в останній путь свого односельця, 22-річного Василя Росоху, добровольця з батальйону “Свята Марія”. Хлопець загинув виконуючи бойове завдання на околицях Маріуполя.

На Міжгірщині ховали Героя з добровольчого батальйону "Свята Марія" (ВІДЕО)Жителі гірського Негровця та сусідніх Колочави і Синевира в середу, 25 лютого, перебували в жалобі. Вони прощалися із юним патріотом, захисником південно-східних рубежів України від російсько-терористичних військ.

Василь Росоха з позивним “Тихий” ніс свою службу у складі добровольчого батальйону “Свята Марія”, куди записався добровольцем наприкінці минулого року. Пройшовши відбір та бойове злагодження, він з побратимами виконував завдання на околицях Маріуполя, де й загинув.

Щонайменше дві тисячі односельців кількакілометровою колоною провели Героя до церкви, де з ним прощалися рідні, близькі та  незнайомці, яких вразила смерть юнака.

Попрощатися з Василем Росохою прибули і його побратими з батальйону “Свята Марія”. Того дня, 22 лютого, виконуючи бойове завдання, транспорт з бійцями потрапив в ДТП. Авто перекинулось і злетіло з дороги. Двоє з трьох загинули. Принаймні така інформація найбільш поширена.

У зв’язку із загибеллю патріота на Міжгірщині оголосили дні жалоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *