Командир 128 бригади озвучив кількість втрат під Дебальцевим

Командир 128 бригади озвучив кількість втрат під Дебальцевим

Сьогодні командир 128 мукачівської бригади Сергій Шаптало озвучив журналістам кількість втрат,що понесла його бригада при виході з Дебальцев. 7 бійців загинуло та більше 30 поранено при відході з Дебальцево, якщо взяти у цілому, то втрати є більшими» – заявив він.

Нагадаємо, що більша частина 128 бригади сьогодні приїхало додому на відпочинок,  18 днів бійці бригади будуть вдома. Серед них і декілька військових  з Тячівщини.
Загалом офіційних даних по кількості загиблих під Дебальцевим закарпатців поки немає.
В той же час завідувач моргу Артемівська Руслан Федонюк повідомив Громадському ТБ, що в них знаходиться кілька десятків тіл загиблих воїнів.
Редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов, посилаючись на офіцерів 128-ї бригади, повідомив про 30 загиблих бійців. А за даними закарпатського нардепа Віктора Балоги, лише в період з 1 по 16 лютого втрати 128-ї бригади становили 30 людей убитими, 154 – пораненими, двоє потрапили в полон, а четверо пропали безвісти.
Станом на сьогодні, за офіційною інформацією, Збройні сили України повністю виведені з Дебальцева, місто знаходиться під контролем бойовиків. Штаб АТО повідомив, що військові знищили техніку, яку неможливо було взяти із собою.
Командиру 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади полковнику Сергію Шапталі присвоєно звання Героя України. Високу нагороду офіцер отримав особисто з рук Верховного Головнокомандувача, який пообіцяв  ротацію військових, котрі вийшли з оточення, в тому числі й бійців закарпатської 128-ї бригади.
Нагадаємо при виході з Дебальцево загинув і тячівець Роман Козичко, тіло якого досі не доставлено рідним на поховання. За інформацією нашого сайту загиблий знаходиться в одному з моргів на Донеччині, де чекають на родичів для його опізнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *