Троє поранених в зоні АТО іршавчан потребують негайного лікування

foto

Про це повідомили волонтери, які збирають кошти для героїв

Антона Савка із с. Ільниця та Павла Матійка з Іршави із зони АТО з пораненнями доправили у лікарню ім. Мечникова, але через важкі поранення осколком у голову, вони були тривалий період не транспортабельні.

За словами волонтерів, хлопці дійсно потребують негайної допомоги лікарів, зокрема Антон Савко у край важкому стані, сьогодні вирішується питання його перевезення. Наразі у нього є можливість лікування у Словаччині. Хлопець після коми отямився і до нього потроху повертається мова, він почав рухати кінцівками, однак ліва рука досі не функціонує. Стан Павла Матійко з Іршави трохи кращий.

Паша вже в Мукачівському шпиталі, доїхав поїздом до Львова, а потім в Мукачево. За Антоном думали у четвер відправляти реанімобіль з Іршави, але при розмові з губернатором стало відомо, що є машина, яка привезе бійця, – розказав волонтер Віталій Світлик.

У ході розмови волонтер повідомив, що у Дніпропетровському шпиталі наразі знаходиться ще один вдруге поранений бієць з с. Лоза, що на Іршавщині. Йому осколком перебило руку, також він отримав поранення у живіт.

Наразі відомо, що усією Іршавщиною збирають грошову допомогу хлопцям на одужання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *