У загиблого в АТО мешканця Чопа Олега Коваля було двоє дітей та двоє онуків

Страшна звістка прийшла вчора, 16 лютого, в Чоп із зони бойових дій на Сході нашої держави. В час, коли вступили в дію Мінські угоди і було оголошено про припинення вогню, під Дебальцевим, внаслідок підступного терористичного обстрілу “градами” та мінометами базового табору 128 гірсько-піхотної бригади, загинув мешканець нашого міста, колишній працівник Чопської міської ради, старший лейтенант Олег Коваль. Нещодавно йому виповнилося 43 роки…

Олег Коваль народився 30 січня 1972 року в смт. Лисянка Черкаської області. У 1990 році закінчив місцеву школу і поступив у Нижньогородське вище військово-будівельне училище. В серпні 1992 року був переведений у Сімферопольське вище військово-будівельне училище, яке закінчив у червні 1994 року і здобув спеціальність “інженер з будівництва і експлуатації будівель і споруд” та звання лейтенант. З липня 1994 по грудень 2002 року проходив військову службу у військовій частині А-0474 м. Чоп на посаді заступника командира роти з виховної роботи. З 2004 до 2010 року Олег Коваль працював начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, заступником головного архітектора Чопської міської ради. З 2010-го року працював начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородського району. У липні 2014 року був мобілізований до лав Збройних сил України і направлений в зону АТО.

Олег Миколайович був одружений. Мав двох дітей та двох онуків.

Громада міста, Працівники Чопської міської ради із глибоким сумом сприйняли звістку про смерть свого багаторічного товариша й колеги і висловлюють свої співчуття і глибокий жаль рідним та близьким. Усім серцем поділяємо вашу непоправну скорботу. Світла пам’ять про Олега назавжди залишиться в наших серцях.

Наразі офіційних документів про загибель Олега Коваля, ні в Чопську міську раду, ні у військовий комісаріат не поступало. За попередньою інформацією, похоронять офіцера на Батьківщині в смт. Лисянка Черкаської області. В день похорон в Чопі відбудеться панахида за загиблим героєм. Про час і місце проведення поминальних заходів буде повідомлено згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *