На Іршавщині мешканці району, родина та побратими-айдарівці проводжали в останню путь загиблого на війні Юрія Короля

Вчора, 12 лютого, Іршавщина попрощався ще з одним Героєм, своїм земляком – добровольцем, водієм бензовозу у батальйоні «Айдар» Юрієм Королем, 1978 р.н., який загинув 5 вересня минулого року у боях за Щастя, на Луганщині.

На Іршавщині мешканці району, родина та побратими-айдарівці проводжали в останню путь загиблого на війні Юрія КороляОскільки під час обстрілів вантажівку підірвали, особу вдалося ідентифікувати тільки зараз, за допомогою проведення експертизи ДНК. Страшна та жорстока війна забрала в трьох чарівних дівчат батька, в молодої жінки – чоловіка, в матері – сина. Він віддав своє життя за їх та наш спокій, за незалежність і свободу рідної країни.

Крім рідних і близьких, провести Героя в останню путь прийшли жителі з усіх куточків Іршавщини, в тому числі керівництво району, представники політичних партій, громадські активісти та побратими з батальйону «Айдар».

Керівники району зі смутком та болем висловили щирі співчуття родині загиблого, запевнивши, що вони не залишаться сам на сам зі своїм горем, адже наша спільна біда і наш обов’язок – підтримати родину в цю важку хвилину та допомагати, хто чим може.

Юні мешканці Заріччя створили «живий коридор», тримаючи в руках запалені свічки. Великий український стяг, жовто-сині знамена, сльози на очах дорослих та дітей, звуки симфонічного оркестру, залпи рушниць і навіть блакитне ясне небо та яскраве сонце – все це було востаннє для найкращого батька, люблячого чоловіка, дорогої дитини, гідного сина України, пам’ять про котрого завжди буде жити в наших серцях!..

Вічна пам’ять Герою України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *